:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

Policjanci odzwiedzili półkolonię Dobrej Woli

Kronika policyjna, Policjanci odzwiedzili półkolonię Dobrej - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli przeprowadziły wakacyjne spotkanie z dziećmi i młodzieżą, które spędzają czas na półkoloniach „Dobrej Woli” w Szkole Podstawowej w Mrokach. Podczas naszej wizyty uczestnicy przypominali sobie i uczyli się zasad prawidłowych zachowań w rożnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas letniego wypoczynku. Przekazywane rady dotyczyły bezpieczeństwa na drodze, w miejscu zamieszkania i podczas wyjazdów. Uczniowie zostali również zaproszeni do aktywnego uczestnictwa.

Wśród wakacyjnych zajęć dla uczestników półkolonii zorganizowanych przez fundację „Dobra Wola” w Szkole Podstawowej w Mrokowie organizatorzy zaplanowali również spotkanie z policjantami. Głównym celem wczorajszej wizyty funkcjonariuszy z komisariatu w Lesznowoli było przypomnienie dzieciom i młodzieży zasad bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.

 W formie zagadek policjanci przekazywali podopiecznym fundacji szeroką wiedzę na temat właściwych zachowań podczas przemieszczania się po drogach, w czasie zabaw i pobytu w domu, a także poza nim. Szczególnym tematem było bezpieczeństwo nad wodą.

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą” uczestnicy otrzymali informację na temat bezpiecznego spędzania czasu wolnego nad wodą. Miało to też związek z zaplanowanym w kolejnych dniach spływem kajakowym

W czasie spotkania dzieci i młodzież miała też okazję zapoznać się z policyjnym wyposażeniem służbowym i zadać funkcjonariuszkom wiele pytań z różnych dziedzin ich służby.

Policjanci odzwiedzili półkolonię Dobrej Woli komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl