:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Policja rozpoczęła cykl spotkań z młodzieżą związanych z zasadami bezpiecznego wypoczynku w czasie w

Kronika policyjna, Policja rozpoczęła spotkań młodzieżą związanych zasadami bezpiecznego wypoczynku czasie - zdjęcie, fotografia

Dzielnicowi z Konstancina- Jeziornej tuz przed wakacjami rozpoczęli cykl spotkań we wszystkich placówkach oświatowych. Tematem zajęć tak tu w Szkole Podstawowej No Bell Montesesori było między innymi bezpieczeństwo w czasie wakacji.

Jeszcze przed końcem roku szkolnego dzielnicowi podlegli Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odwiedzą wszystkie placówki oświatowe znajdujące się na terenie naszego powiatu.

Cykl ten rozpoczęli dzielnicowi z komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornej, którzy przeprowadzili zajęcia w No Bell Szkole Podstawowej Montesesri.

St.sier. Tomasz Awier, mł. asp. Sebastian Majewski oraz st.asp. Daniel Stojek wraz z kom. Jarosławem Sawicki w trakcie interaktywnych zajęć omówili zasady bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego i zagrożeń, jakie w tym czasie mogą dotknąć młodzież szkolną.

Policja rozpoczęła cykl spotkań z młodzieżą związanych z zasadami bezpiecznego wypoczynku w czasie w komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Kronika policyjna, Konstancin-Jeziorna - więcej informacji