:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Policja poszukuje sprawców zniszczenia tablicy z regulaminem parku w Górze Kalwarii

Kronika policyjna, Policja poszukuje sprawców zniszczenia tablicy regulaminem parku Górze Kalwarii - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia tablicy z regulaminem parku. Upubliczniając wizerunek osoby/osób podejrzewanych o dokonanie tego wykroczenia prosimy o pomoc mieszkańców w ich identyfikacji.

W sierpniu tego roku zniszczona została tablica z regulaminem parku. Była ona umieszczona na Skarpie Wiślanej w Górze Kalwarii. Prowadzone w tej sprawie postępowanie nie doprowadziło do ustalenia sprawców tego aktu wandalizmu.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zdecydowali o publikacji wizerunku osób/osoby podejrzewanej o dokonanie tego wykroczenia. Jeżeli ktoś rozpoznaje lub wie kto znajduje się na przedstawionych zdjęciach prosimy o kontakt z komisariatem policji w Górze Kalwarii tel 22 60 45 880.

 Policja poszukuje sprawców zniszczenia tablicy z regulaminem parku w Górze Kalwarii komentarze opinie

  • gość 2017-09-23 21:28:25

    Jak się chce rozpowszechniać wizerunek, to trzeba mieć zgodę, ale tutaj mamy jednak inną sytuację. Tu piszą kiedy można wykorzystać czyjś wizerunek: http://jakzrozumiecprawnika.pl/zgoda-na-rozpowszechnianie-wizerunku/

  • gość 2017-11-01 11:00:17

    Nie zniszczenia,bo należało by ją wymienić ,a pomalowania-wystarczyło umyć ! I tak była zakurzona.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl