:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Podziękowania od Katarzyny Paprockiej

Radni Powiatu, Podziękowania Katarzyny Paprockiej - zdjęcie, fotografia

Państwu Redaktorom, dziękuję za wszystkie słowa uznania ale również i krytyki przez te trzy lata. Dziękuję Państwu za współpracę jako Członek Zarządu, jednocześnie licząc na dalszą owocną współpracę już jako Radna Powiatowa

Szanowni Państwo,

w dniu 8 stycznia 2018 roku zakończyłam swoją pracę jako Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego tej kadencji. W związku z zaistniałą sytuacją, chciałabym serdecznie podziękować za ostatnie trzy lata pracy dla naszego Powiatu.

Ogromnie dziękuję pracownikom Starostwa Powiatowego w Piasecznie
za wspólne wysiłki mające na celu polepszenie jakości życia w naszym Powiecie.

Dziękuje Dyrektorom oraz pracownikom szkół za efektywną współpracę, która doprowadziła do wielu udanych inwestycji oraz w znaczący sposób wpłynęła na jakość nauczania. Dziękuję również uczniom za ich zaangażowanie, chęć do nauki oraz wiele pełnych emocji spotkań.

Dziękuję Mazowieckiemu Kuratorowi Oświaty i pracownikom kuratorium oraz instytucjom, z którymi współpracowałam za pozytywne i konstruktywne relacje.

Dziękuję wszystkim Służbom Mundurowym, z którymi miałam przyjemność współpracować, za wspólnie podejmowane działania zwiększające bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłam, a z którymi przez te trzy lata miałam okazję współpracować. Wspólnymi siłami zrobiliśmy wiele dobrego dla naszego Powiatu.

Odchodzę z funkcji Członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego z poczuciem satysfakcji i ze świadomością, że swoją pracę wykonywałam najlepiej jak umiałam.

Szanowni Państwo w dalszym ciągu pozostaję do Państwa dyspozycji jako Radna Powiatu Piaseczyńskiego. Deklaruję swoją pomoc oraz wsparcie
w inicjatywach i działaniach, które pozytywnie będą wpływały na funkcjonowanie naszego Powiatu.

Z poważeniem

Katarzyna Paprocka

Radna Powiatu Piaseczyńskiego

Podziękowania od Katarzyny Paprockiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl