:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Podsumowanie uroczystego treningu Legia Soccer Schools przy Łazienkowskiej 3

Piłka nożna , Podsumowanie uroczystego treningu Legia Soccer Schools Łazienkowskiej - zdjęcie, fotografia

Wielkie święto dla dzieci ćwiczących w Legia Soccer Schools. W sobotę, na boisku głównym Stadionu Legii odbył się uroczysty trening z ich udziałem. Tego samego dnia przy Łazienkowskiej 3 miał miejsce finał Akademii Klasy Ekstra oraz IV Festiwal Rodziny. We wszystkich imprezach wzięło udział łącznie ponad 14 tysięcy osób.

Projekt Legia Soccer Schools liczy już 50 ośrodków w całej Polsce. Na zakończenie każdego sezonu młodzi członkowie legijnej rodziny mają unikalną możliwość przeprowadzenia zajęć na murawie, na której swoje mecze rozgrywa aktualny Mistrz Polski. W ostatnią sobotę przy Łazienkowskiej 3 tysiące dzieci ćwiczyło na 16 mini-boiskach pod opieką ponad 60 trenerów i instruktorów od rana do wieczora.


- Sukces sportowy, który osiągamy na poziomie pierwszej drużyny Legii Warszawa, w przyszłości ma się brać z tego, co dzieje się na takich treningach. Tutaj mają się rodzić następne gwiazdy, ale nie tylko gwiazdy. Także kibice, ludzie, którzy będą tworzyli naszą klubową społeczność – mówił Właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski, który brał udział w treningu wspólnie z Ministrem Sportu i Turystyki Witoldem Bańką oraz Prezesem Zarządu Ekstraklasy S.A. Dariuszem Marcem.


Sobota na Stadionie Legii była pełna atrakcji dla najmłodszych – równolegle odbył się finał Akademii Klasy Ekstra, cyklu Ekstraklasy, w trakcie którego dzieci doskonaliły swoje umiejętności przy wykorzystaniu profesjonalnych akcesoriów, np. bramki celnościowej. Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się IV Festiwal Rodzinny, który kolejny raz wspierała Fundacja Legii. Uczestnicy festiwalu mogli sprawdzić się m.in. na stanowiskach sekcji sportowych Legii oraz rywalizować w olimpiadzie rodzinnej. Przez cały dzień ćwiczeń i zabaw gościom towarzyszyła maskotka Klubu - Miś Kazek.

Biuro Prasowe Legii WarszawaPodsumowanie uroczystego treningu Legia Soccer Schools przy Łazienkowskiej 3 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Piłka nożna , Okolice powiatu piaseczyńskiego - więcej informacji