:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Po spowodowaniu kolizji, zgłosił kradzież pojazdu

Kronika policyjna, spowodowaniu kolizji zgłosił kradzież pojazdu - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali 23- latka, który zgłosił fikcyjną kradzież swojego peugeota. Okazało się, że dzień wcześniej spowodował on kolizję i uciekł co tłumaczył obawą o odpowiedzialność, gdyż do 2020 roku ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie przyszedł 23 letni właściciel peugeota i zgłosił jego kradzież. Policjanci szczegółowo zajęli się tą sprawą. Szczególnie z uwagi, że dzień wcześniej właśnie wskazany przez mężczyznę jako skradziony pojazd uczestniczył w kolizji drogowej. Z zebranych informacji wynikało, że jego kierowca po zdarzeniu nie zatrzymał się i odjechał.

Policyjna czujność nie zawiodła. Funkcjonariusze ustalili już, że podczas manewru wyprzedzania 23- latek zawadził o inny prawidłowo jadący pojazd i zbiegł. Zgłosił kradzież samochodu ponieważ nie chciał się przyznać, że to on siedział za jego kierownicą. Powodem było najprawdopodobniej to, że do 2020 roku ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zarówno za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca kolizji, złamanie sadowego zakazu, a także za posiadanie środków odurzających, które funkcjonariusze z Konstancina zabezpieczyli w jego miejscu zamieszkania. Odpowie także za złożenie zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie.

źródło kpppiaseczno.policja.waw.pl

Po spowodowaniu kolizji, zgłosił kradzież pojazdu komentarze opinie

  • Mirela - niezalogowany 2018-02-27 08:25:53

    Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl