:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Petycja zorganizowania konsultacji dot. zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej w KJ po otwarciu Ro

Sprawy lokalne, Petycja zorganizowania konsultacji zmian kursowaniu komunikacji miejskiej otwarciu - zdjęcie, fotografia

Szanowni Państwu, do wczoraj potrzebę konsultacji funkcjonowania komunikacji miejskiej poprało 193 mieszkańców. Dziś dokumenty zostały złożone zarówno w kancelarii ZTM, jak i gminy Konstancin-Jeziorna (skan w załączeniu). Wierzę, że będzie można stworzyć wygodne połączenie autobusowe z Warszawą, szczególnie, że w niedalekich Markach udało się tak skontrować rozkłady jazdy, że o niektórych porach autobusy będą kursować co 5 min. http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=2124&c=100&l=1 Mam nadzieję, że i u nas będzie można wypracować dobre dla mieszkańców rozwiązania.

Szanowni Państwo, zakończenie prac budowlanych na terenie Ursynowa przy ul. Rosnowskiego i Relaksowej otwiera nowe możliwości dojazdu do Warszawy dla mieszkańców gmin leżących południu, szczególnie Konstancina-Jeziorna - jest to duża szansa na stworzenie dogodnych połączeń komunikacji miejskiej.

Jednak, aby tak było nie wystarczy jedynie przekierowanie części autobusów do nowej pętli na Kabatach przy metrze, ale również dopasowanie rozkładu jazdy oraz tras, aby komunikacja miejska była wygodna i przyjazna dla jej użytkowników.
Przykładem może być częstotliwość kursowania linii 724, która w dni robocze ma jedynie 13 kursów, a linia 710 ma 56

Niestety nikt z decydentów nie badał oczekiwań oraz potrzeb osób korzystających, ani nikt nie zorganizował konsultacji dla mieszkańców Konstancina-Jeziorna, aby przedstawić im proponowane zmian (plik w załączeniu, materiał pobrany z forum konstancin.com).

Stąd prośba o wsparcie idea konsultacji zmian i wsparcie akcji zbierania podpisów pod petycją do Pan Wiesława Witka, dyrektora ZTM w Warszawie.
Dotychczasowe informacja o zmianach  wskazują, że niestety z wielu części Konstancina najwygodniejszy dojazd do Warszawy będzie samochodem ...

Planuję zbierać podpisy do końca marca lub tydzień dłużej, jeżeli będzie tego wymagała sytuacja


Pozostaję z poważaniem,
Michał WiśniewskiPetycja zorganizowania konsultacji dot. zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej w KJ po otwarciu Ro komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl