:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

Palił marihuanę przy otwartym oknie

Kronika policyjna, Palił marihuanę otwartym oknie - zdjęcie, fotografia

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna podczas wczorajszej służby pełnionej na ulicach Piaseczna wyczuli, że z okien jednego z bloków wydobywa się specyficzny zapach. Podczas kontroli wytypowanego mieszkania zastali tam 29-latka w trakcie palenia marihuany, a dodatkowo w jego szafce nocnej ujawnili ponad 54 gramy suszu konopi indyjskich.

Do policyjnej celi trafił 29-leni mieszkaniec jednego z piaseczyńskich osiedli mieszkaniowych. Stało się to tuż po tym, jak funkcjonariusze z tutejszej wydziału kryminalnego podczas patrolu wyczuli wyraźną woń marihuany wydobywającą się z jednego z okien bloku.

Wytypowali mieszkanie z którego mógł wydobywać się ten specyficzny zapach. A podczas jego kontroli zastali tam palącego tzw. skręta z marihuany 29-letniego właściciela mieszkania. Policjanci dokonali również przeszukania, podczas którego w jednej z szafek nocnych ujawniona został duża torba foliowa z zwartością suszu konopi indyjskich o wadze ponad 54 gramów.

29-latek został zatrzymany, a sprawa ma charakter rozwojowy.

Palił marihuanę przy otwartym oknie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl