:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Orszak Trzech Króli 2018

Kultura, Orszak Trzech Króli - zdjęcie, fotografia

Już po raz trzeci ulicami Piaseczna przejdzie Orszak Trzech Króli. Wydarzenie będzie miało miejsce 6 stycznia 2018 r., w Uroczystość Objawienia Pańskiego.

Orszak rozpocznie się o godz. 13:30 na Piaseczyńskim Rynku, skąd Trzej Królowie wraz ze swoimi świtami oraz wszystkimi uczestnikami pochodu wyruszą, aby, podążając za gwiazdą ulicami miasta, dotrzeć na plac Jana Pawła II. Tam, przy szopce z żywymi postaciami i zwierzętami, odbędzie się inscenizacja ich pokłonu przed nowo narodzonym Jezusem.

            Na uczestników pochodu czekać będą różne atrakcje, takie jak animacje oraz odgrywane w przestrzeni publicznej sceny związane z narodzeniem Jezusa. Orszak zakończy się wspólnym kolędowaniem, które w Auli Niebieskiej domu parafialnego poprowadzi zespół Rodzinne Granie. Na zmarzniętych gości czekać tam będzie również słodki poczęstunek oraz kawa i herbata.

            W tym roku, podobnie jak w poprzednim, uczestnicy Orszaku będą mogli wziąć udział w konkursie „Przebierz się na Orszak”. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody!

            Zapraszamy do udziału w Orszaku wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic. Niech to wydarzenie zjednoczy nas we wspólnym świętowaniu Uroczystości Trzech Króli!
 

Bartłomiej Gajewski
Fundacja Na Swoim Miejscu

Orszak Trzech Króli 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl