:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Okres narzeczeństwa trwał 22 lata...

Poznali się 50 lat temu, a ich okres narzeczeństwa trwał 22 lata... W dniu 25 sierpnia 2018 r. w sali Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ślub zawarli Krystyna Otręba i Tadeusz Kurasiewicz. Całą uroczystość rozpoczął występ chóru „Lira”, do którego dyrygent zaprosił Młodą Parę. Uroczystość uświetnił występ córki Państwa Młodych - Aleksandry, która zaśpiewała Ave Maryja przy akompaniamencie trąbki. W imieniu Centrum Kultury życzenia Młodej Parze złożył Pan Paweł Górski, a ceremonię zaślubin poprowadziła z-ca kierownika USC Pani Grażyna Giereło.

Przy dźwiękach Marsza Mendelssohna w wykonaniu artysty Grzegorza Steca z Kielc nowożeńcy, w szpalerze biało-czerwonych kwiatów przeszli przed Urząd Miasta. Na uroczystości nie zabrakło rodziny, przyjaciół, znajomych oraz znanych polityków.

Nowożeńcy związani są z Piasecznem i piaseczyńską oświatą od 1974 roku. Pani Krystyna jest nauczycielem i prowadzi Publiczne Przedszkole "Bajka", a Pan Tadeusz to znany artysta-muzyk.

Okres narzeczeństwa trwał 22 lata... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się