:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Obywatel RPA trafił do aresztu

Kronika policyjna, Obywatel trafił aresztu - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 28- letniego obywatela Republiki Południowej Afryki poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Powodem podjęcia interwencji było spożywanie przez mężczyznę alkoholu w miejscu publicznym, ponadto podczas kontroli policjanci ujawnili przy nim porcję amfetaminy.

Funkcjonariusze z zespołu patrolowo- interwencyjnego z komisariatu w Lesznowoli podczas patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę spożywającego alkohol na przystanku komunikacji miejskiej. W trakcie legitymowania 28- letniego obywatela Republiki Południowej Afryki w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że jest on osobą poszukiwaną.

Był on poszukiwany zarówno przez jeden z warszawskich sądów, jak i ciążył na nim obowiązek stawienia się w zakładzie karnym celem odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Lesznowoli. Tu podczas kontroli przy mężczyźnie policjanci ujawnili porcję amfetaminy, znajdowała się ona w jednej ze skarpet.

28- letni obywatel RPA został już przewieziony do jednego z aresztów śledczych. Nie uniknie jednak odpowiedzialności zarówno za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, jak za posiadanie środków odurzających.

Obywatel RPA trafił do aresztu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl