:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Obywatel Gruzji odpowie za kradzieże i włamania do pojazdów

Kronika policyjna, Obywatel Gruzji odpowie kradzieże włamania pojazdów - zdjęcie, fotografia

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 25-letniego obywatela Gruzji podejrzewanego między innymi o dokonywanie kradzieży z pojazdów zaparkowanych przed centrami handlowymi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Łupem padał zarówno zapakowany do pojazdów towar, jak i portfele czy dokumenty.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, zajmujący się sprawą kradzieży i włamań do pojazdów zaparkowanych przed cetnrami handlowymi „namierzyli” pod jednym z supermarketów młodego mężczyznę, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami. Podczas legitymowania okazało się, że 25- latek jest obywatelem Gruzji. A dalsze policyjne czynności doprowadziły do ustalenia, że to właśnie on jest podejrzewany o dokonanie co najmniej czterech przestępstw. W tym trzech kradzieży z zaparkowanych pod sklepami samochodów.

Łupem padł wówczas zapakowany przez klientów towar, a także portfele z pieniędzmi i dokumentami, czy laptopy.

Mężczyzna został zatrzymany, a materiały sprawy trafiły do prokuratury. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali w tej sprawie już kolejną osobę, to 52- letni mężczyzna. Jest to również obywatel Gruzji.

Sprawę przejęli obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają w tej sprawie kolejnych zatrzymań.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Obywatel Gruzji odpowie za kradzieże i włamania do pojazdów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl