:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Nie dla Sergiusza Muszyńskiego. Wniosek o odwołanie starosty Ołdakowskiego.

Wniosek o odwołanie Starosty Ołdakowskiego za całokształt jego pracy na rzecz Powiatu Piaseczyńskiego.

Na 42 sesji Rady Powiatu Piaseczyńskiego, jednym z punktów było głosowanie nad powołaniem ns stanowisko członka Zarządu Powiatu, Sergiusza Muszyńskiego wskazanego przez starostę Wojciecha Ołdakowskiego. Tajemnicą Poliszynela było, że wskazany kandydat nie cieszy się popularnością wśród koalicjanta PiSu, radnych Platformy Obywatelskiej i radni PO wraz z radnymi Naszej Gminy, Naszego Powiatu zagłosowali przeciw tej kandydaturze. Za było 7 głosów 15 przeciw. Jeden głos był nieważny. Zaraz po głosowaniu na powołanie członka Zarządu i porażce Sergiusza Muszyńskiego, radna Maria Bernacka-Rheims zgłosiła wniosek podpisany przez 8 radnych o odwołanie z funkcji Starosty Piaseczyńskiego, Wojciecha Ołdakowskiego. Ten wniosek będzie procedowany na kolejnej sesji 9 marca. Jednym z powodów zgłoszenia takiego wniosku jest naruszanie praw pracowniczych przez obecnego starostę. Cały wniosek dostępny poniżej.

Nie dla Sergiusza Muszyńskiego. Wniosek o odwołanie starosty Ołdakowskiego. komentarze opinie

  • gość zdziwiony - niezalogowany 2018-02-08 13:40:14

    Głosowali "za" odwołaniem Katarzyny Paprockiej a teraz mówią ze im się to nie podobało. Chyba jednak podobało skoro zagłosowali za. Dlaczego Pan Burmistrz LIS mówi "my powiat Piaseczyński " -coś chyba ciekawego dzieje się za ta zasłonką dymną. Ech polityka w samorządzie - nic gorszego dla samorządności nie mogło się zdarzyć. Współczuje pracownikom powiatu, którzy zapewne zapłacą najwyższą cenę za te rozgrywki a Panowie i Panie zmienią sobie jedynie stołki i wynagrodzenia z kilku do kilkunastu tysięcy miesięcznie lub odwrotnie.

  • gość zdziwiony2 - niezalogowany 2018-02-08 18:08:43

    ha ha ha wilk owcą, owca wilkiem. Tylko Ołdakowski jest takim beznadziejnym samorządowcem ? Czyżby? A inni święci, kochający pracowników? Kłamstwo.

  • Jerzy - niezalogowany 2018-02-08 20:01:54

    Oby radni tym razem zaglosowali odpowiedzialnie i odwolali Pana Staroste. Po akcji z odwolaniem Pani Paprockiej brak poparcia dla takich dzialan.

  • LoNek - niezalogowany 2018-02-08 20:14:59

    kłamczuchy, darmozjady! dajcie ludziom dla NAS pracować! urzędnik powinien być dla mieszkańca, nie dla was darmozjady.

  • nie chcę się lo - niezalogowany 2018-02-08 20:27:51

    To wszystko ma o wiele głębsze dno. Wyrzucało się kompetentnych i zasłużonych pracowników, ot chociażby w ośrodku interwencji kryzysowej. Pełnia arogancji, ignorancji i braku elementarnych podstaw dobrego wychowania. A skrzywdzeni ludzie chorowali (depresja), płakali, biedowali... Na ich miejsce wchodzili ludzie bez uprawnień i bez wykształcenia kierunkowego... Kilka spraw jest w sądzie, kilka przegranych. Oj, warto się zainteresować tym ośrodkiem!!!

  • zdzisLAW - niezalogowany 2018-02-08 21:32:15

    Ludzie wiedzą,kto,co i jak - gierki słabe są . Nie udawać przed wyborcami, bo gierki to jedno a życie sobie. Ołdakowski zatrudniał kumpli przez 3 lata a teraz się obudzili biedacy. Sami nic bliziutkim bliźnim nie ... rech rech

  • gość 2018-02-09 16:52:13

    Muszyński nie pasuje, bo ma oleju więcej w głowie, a to boli niektórych. Z nim tak sobie PO nie pogrywałaby ciągle. Dziwię się też, że ta odwołana pani tak szybko się przefarbowała. Tak nagle. Starosta dopiero przed wyborami tak wszystkim szkodzi. Tak go trzeba trącać i mącić. Może uczciwy jakiś jest i tyle.

  • gość 2018-02-09 17:15:51

    PAMIĘTAMY www.polskatimes.pl/artykul/3784807,piaseczno-dzialacz-po-lukasz-k-zatrzymany-przez-cba-podczas-przyjmowania-150-tys-zl-lapowki,id,t.html mieszkańcy

  • gość 2018-02-09 19:41:43

    Pan Muszyński jest przeciwieństwem Pana Starosty. Jest odważny, brnie do przodu i ma idee, którym jest wierny. A Pan Starosta zachowuje się jak antyPIS i kolaboruje za plecami z PO, tylko dla stołka. Panie Sergiuszu proszę otworzyć oczy, bo najciemniej pod latarnią.

  • prywatny,niezal - niezalogowany 2018-02-10 11:15:31

    Współczuję pracownikom. Z tych doniesień wynika, że pozostawieni są na pastwę polityków. Dwa zwalczające się obozy będą zwalniać ludzi, szukać na nich haków, samemu nic z siebie nie dając. Ot, politycy. Pracownicy też z przeproszeniem D(...) wołowe są, jeśli dadzą się wciągnąć w rozgrywki międzyklubowe i będą donosić na siebie wzajemnie lub bezmyślnie sprzyjać władzy, gdy będzie przeciw mieszkańcom montować decyzje. W mojej firmie niedopuszczalne jest donoszenie, sprawy załatwia się szanując drugiego. Nie potrzebuję jako szef być chory i zgryźliwy, napastliwy, złośliwy. Sam z moją ekipą osiągnąłem sukces, nikomu nie smarowałem i nie lizałem. Widzę tu wielką winę pracowników, że nawet nie próbują walczyć z takim losem. Kiedy zwalniają jednego, reszta siedzi i biadoli albo się pewnie podlizuje. A jak jest zero solidarności, to szefowie wariują i robią co chcą. A gdzie ta inspekcja pracy? Chyba tam powinni pisać, danych nie trzeba ujawnić, to nic się nie stanie.

  • nowych wybierać - niezalogowany 2018-02-10 18:14:09

    Stwórzcie Państwo koalicję pozapartyjną, z mądrych ludzi i to wszystko naprawcie. Tu partie nie są potrzebne. Pokazał to Pan Dąbek Platformie, jak ją zmiótł kiedyś. To były czasy pozapartyjnego samorządu. Boję się, że teraz kiedy go nie ma jego organizacja wejdzie w "małżeństwo" z PO i przestanie już być niezależna i pójdzie w jednym kierunku. A przecież ten niedawny koalicjant Ołdakowskiego to chyba też ma takie grzechy, jak są w tym wniosku? Co nie ma? Sam on to wszystko robił, bez innych 3 członków ? Sam ten przerost zatrudnienia zrobił? Hipokryzja, Pan Dąbek by się przydał z całkiem nowym zarządem jeśli coś.

  • ? - niezalogowany 2018-02-11 08:47:44

    Co to znaczy, że nie umiał oddzielić spraw prywatnych od państwowych? Ktoś zatrudnił matkę, żonę, kochankę ? Ktoś zatrudnił męża, kochanka, brata? Ktoś kogoś zaczepiał niewłaściwie?Popełniano przestępstwa? Tak? Radni o co chodzi przecież i tak wszystko będzie wiadomo? Co za jakieś tajemnice przed wyborcami wszyscy ukrywacie?

  • zosia samosia - niezalogowany 2018-02-11 21:59:45

    Ten starosta to jakiś gigant, bo z wniosku jasno wynika, że on tam wszystko sam robi. Pisze odpowiedzi na interpelacje, przygotowuje do działania Wydział Komunikacji, zatrudnia, czuwa nad sprawami samorządowymi i prywatnymi, wykonuje sam uchwały. Uf.... sporo