:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe, przelotne opady deszczu

Nasze doświadczenia życiowe są ważne! Wykład. Łazy (24-10-2017)

Kiedy: 2017-10-24 , godzina: 18:00 | Gdzie: Świetlica Integracyjna w Szkole Podstawowej w Łazach - róg Al. Krakowskiej i Łączności

Kultura, Nasze doświadczenia życiowe ważne! Wykład Łazy 2017) - zdjęcie, fotografia

24.10.2017 r. o godz. 18.00 odbędzie się wykład dla dorosłych pt. "Nasze doświadczenie życiowe jest ważne!" połączony z ciekawymi ćwiczeniami. Spotkanie poprowadzi p. Beata Belska-Klekowicka. Zapraszają: Radna, Sołtys, Rada Sołecka Łaz i GOK Lesznowola. Miejsce: Świetlica Integracyjna w Szkole Podstawowej w Łazach - róg Al. Krakowskiej i Łączności.

Doświadczenie - czym jest, jak się go zdobywa. Pomaga w życiu czy przeszkadza ? A może zastanawiasz się jak wykorzystać dotychczasowe doświadczenie zawodowe czy życiowe ? A może chcesz żyć bardziej kreatywnie wykorzystując zdobyte doświadczenia ?   Wiele pytań i sporo ważnych odpowiedzi.   Tym tematem zajmiemy się na spotkaniu prowadzonym w formie wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń. Zapraszamy!Doświadczenie - czym jest, jak się go zdobywa. Pomaga w życiu czy przeszkadza ? A może zastanawiasz się jak wykorzystać dotychczasowe doświadczenie zawodowe czy życiowe ? A może chcesz żyć bardziej kreatywnie wykorzystując zdobyte doświadczenia ?   Wiele pytań i sporo ważnych odpowiedzi.   Tym tematem zajmiemy się na spotkaniu prowadzonym w formie wykładu, dyskusji oraz ćwiczeń. Zapraszamy!  

Nasze doświadczenia życiowe są ważne! Wykład. Łazy (24-10-2017) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl