:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających

Kronika policyjna, Młoda osoba zatrzymana posiadanie środków odurzających - zdjęcie, fotografia

Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna, podczas nocnego patrolu, zatrzymali kolejną młodą osobę posiadającą środki odurzające. 28- latek posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę, za której posiadanie odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj w ręce policjantów patrolujących Piaseczno na ul. Geodetów wpadł 28- latek, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Przed policjantami próbował się jej pozbyć wyrzucając ją, lecz nie uszło to uwadze funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Odpowie teraz za posiadanie środków odurzających.

Okres wiosenny i letni to czas kiedy policjanci interweniują wobec bardzo młodych osób, którzy sięgają po narkotyki. Mimo co roku większej liczby programów i coraz lepszej współpracy ze szkołami, gdzie przeprowadzane są profesjonalne zajęcia dotyczące zagrożenia narkomanią wśród młodzieży, koniecznym wydaje się zwiększenie kontroli rodzicielskiej i współpracy wielu środowisk w celu eliminacji zagrożenia narkomanią wśród najmłodszych.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających komentarze opinie

  • gość 2018-05-19 01:36:37

    Ale bzdura. Posiadanie oraz używanie narkotyków nie powinno być karalne. Pić alkohol można do woli, ale za marihuanę ludzie lądują w klatce. Co za kraj...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl