:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Mistrzowie sportu i policjanci poprowadzili zajęcia prewencyjne

Kronika policyjna, Mistrzowie sportu policjanci poprowadzili zajęcia prewencyjne - zdjęcie, fotografia

Mistrzowie sportu i policjanci, wśród których była Mistrzyni Świata w capoeirze Dominika Rembelska, poprowadzili kolejny już w tym roku szkolnym program profilaktyczny skierowany do uczniów pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki” a wszystko to w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, juz po raz drugi w tym roku szkolnym przeprowadzono program pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki”. Tym razem zajęcia odbyły się w Szkole Podstawowej numer 1 w Konstancinie - Jeziornej. Wprost z turnieju we Włoszech w szkole gościł Piotr Bąkowski- wielokrotny Mistrz Świata w kickboxingu, oraz Dominika Rembelska- mistrzyni świata w capoeirze.

Program współprowadzony jest przez piaseczyńską policję, a głównym jej celem jest idea rozwoju osobowego i samodoskonalenia się, dającego siłę odrzucania negatywnych i groźnych zachowań dotyczących młodzieży wieku szolnego.

W programie podzielonym na dwie części uczestniczyli: Pan Piotr Bąkowski, Pani Dominka Rembelska, a także  policjant z piaseczyńskiej drogówki mł. asp. Paweł Zajc- mistrz i trener Aikido, dzielnicowi z komisariatu w Konstancinie- Jeziornej oraz kom. Jarosław Sawicki.Mistrzowie sportu i policjanci poprowadzili zajęcia prewencyjne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl