:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Lato z Pasją

Kiedy: 2018-07-13 , godzina: 12:00 | Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie

Lato z pasją

Co będziemy robić?
Każdego dnia będziemy zachęcać do odkrywania innej pasji. Warsztaty poprowadzą goście, dla których te pasje stały się sposobem na życie: aktorka, scenarzystka, muzyk, tancerz, scenograf, animatorka warsztatów dla dzieci, ilustratorka i autorka książek dla dzieci,. Poza warsztatami będą nam towarzyszyły filmy nawiązujące do tematyki dnia i wiele innych atrakcji. Z nami nawet nuda będzie twórcza!


Dla kogo?
Dla dzieci, które chcą spędzić lato blisko domu i wspólnie z innymi odkrywać nowe pasje.
Dla rodziców, którzy nie mają w tym czasie urlopu i szukają dla swoich pociech sposobu na kreatywne spędzenie wolnego czasu.

Dlaczego?
Tak, wiemy, wszystko dziś samemu można znaleźć w internecie, a programy telewizyjne są bardzo urozmaicone. Jednak żadna, nawet doskonała maszyna, nie zastąpi człowieka, z którym można dzielić się radością w poznawaniu świata, wspólnie tworzyć czy uczyć nowych rzeczy w atmosferze przyjaźni i akceptacji. Są programy muzyczne, ale nic nie zastąpi wspólnego grania na instrumentach. Są aplikacje graficzne, ale nie da się w nich kostiumu teatralnego, która będzie jedynym takim egzemplarzem na całym świecie. Tylko w grupie można stworzyć teatr z aktorami, scenografią i opowiedzieć własną historię, a na końcu cieszyć się wspólnie przygotowanym potrawą oraz zaśpiewać napisaną przez siebie piosenkę.


Co będziemy jeść?
Obiady (zupa+drugie danie+sok) pod dziecięce gusta i apetyty oraz przekąski i napoje w ciągu dnia.

Wszystko albo nic?
Dla osób, które chcą skorzystać z wybranych dni przygotowaliśmy możliwość rezerwacji poszczególnych dni lub tematów zainteresowań.

Kontakt, rezerwacja, płatności:
Ilość miejsc jest ograniczona. Organizujemy dwa turnusy w terminach
9 -1 3 lipca (rezerwacje do 30 czerwca)
6 - 10 sierpnia (rezerwacje do 30 lipca)
Koszt turnusu 600 zł.
Koszt wybranego dnia 150 zł.

Nr konta: Spiżarnia Kulturalna 23 1030 0019 0109 8530 0031 2534

Dodatkowe informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną:
[email protected]
tel. 502657538

Lato z Pasją komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl