:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi

Kronika policyjna, Kryminalni Piaseczna zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi - zdjęcie, fotografia

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali w Gdańsku poszukiwanego 2 listami gończymi 29- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonywanie oszustw. Z policyjnych ustaleń wynika, że swoje ofiary mężczyzna znajdował na portalach społecznościowych. Oszukanych zostało wiele kobiet od których mógł on wyłudzić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Po godzinie 14.00 policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna tuż przy gdańskim Neptunie dokonali zatrzymania poszukiwanego dwoma listami gończymi 29- letniego mężczyzny. Jest on podejrzewany o dokonywanie na terenie całego kraju oszustw, w których ofiarami były kobiety poznawane poprzez portale społecznościowe. Poniesione przez nie straty mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych.

Jego zatrzymanie było możliwe dzięki żmudnej i szczegółowej pracy operacyjnej funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna. Mężczyzna często zmieniał tożsamość oraz miejsce pobytu. Podczas zatrzymania posługiwał się sfałszowanymi dokumentami. Policjanci zabezpieczyli również inne dokumenty wystawione na rożne nazwiska, znaczną ilość gotówki oraz kilkanaście telefonów. Na policyjny parking depozytowy trafiło także bmw wypożyczone dla niego w Bratysławie. Sprawa ma charakter rozwojowy i prowadzona jest pod nadzorem prokuratury.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl