:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Konstancin gra dla Karoliny

Koncerty, Konstancin Karoliny - zdjęcie, fotografia

19 sierpnia 2018 roku w godzinach 12:00 - 22:00 Konstancin zagra dla Karoliny. Wystąpią m.in. Tomasz Steciuk, Nula Stankiewicz oraz lokalni twórcy: Karina Mrówka z zespołem, Bez Cienia Ciszy, Kolorofonia, Hamski Bruk, Paborowski, Tearaz i TU, HLA 4TRANSPLANT. Koncert zwieńczy występ doskonałej wokalistki Renaty Przemyk (ok. godz. 20).

19 sierpnia o godz. 12.00 w Parku Zdrojowym startują całodzienne atrakcje plenerowe: strefa dla dzieci, „Szczęśliwy los”, dmuchańce, „Miętowa szafa”, „Babeczki dla babeczki” i kiermasz z ciastami, „Mamy dla mamy”, kącik krawiecki Klubu Drabina, „Wymień książkę”, fotobudka, rękodzieło, punkt fryzjerski, miasteczko ruchu drogowego, maskotka od Tricolore, strefa sportowa, punkty handlowe, punkty gastronomiczne.

Żeby pomóc Karolinie nie trzeba czekać do 19 sierpnia. Już dziś można wpłacać pieniądze Informacje o Karolinie wraz z możliwością przelewów internetowych znajdują się na stronie https://www.kawalek-nieba.pl/karolina-marcinkowska/

https://www.facebook.com/events/616672518703880/ 

Konstancin gra dla Karoliny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl