:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Konstancin Gra Dla Karoliny

Kiedy: 2018-08-19 , godzina: 12:00 | Gdzie: Konstancin-Jeziorna, Park Zdrojowy, amfiteatr

Kultura, Konstancin Karoliny - zdjęcie, fotografia

Koncert charytatywny w Parku Zdrojowym "Konstancin Gra dla Karoliny" z udziałem Renaty Przemyk i wielu innych artystów

38-letnia Karolina, matka dwóch synów walczy z chorobą. Ma nieoperacyjnego guza mózgu. Jej jedyną szansą jest kosztowne leczenie za granicą, ale kobiety nie stać na jej sfinansowanie. W pomoc zaangażowali się mieszkańcy Konstancina-Jeziorny, którzy postanowili zorganizować dla niej koncert charytatywny. Dołączyli lokalni przedsiębiorcy, stowarzyszenia, Konstanciński Dom Kultury, samorządy gminy i powiatu oraz wielu wspaniałych artystów. W niedzielę, 19 sierpnia w konstancińskim Parku Zdrojowym razem zagramy dla Karoliny. Rodzinny piknik z wieloma atrakcjami zacznie się o godz. 12, a o godz. 15 w amfiteatrze rozpocznie się koncert. Wśród atrakcji będą m.in. dmuchańce, animacje dla dzieci, stoiska z rękodziełem, z ciastami i innymi wyrobami (Mamy dla mamy oraz Babeczki dla babeczki), gra w boule, punkty gastronomiczne, miasteczko ruchu drogowego, strefa fitness i sportowa przygotowana przez kluby z Konstancina, licytacje przedmiotów, występ iluzjonisty oraz parada i pokaz motocyklistów, którzy w godz. 13-14 przejadą głównymi ulicami Konstancina. Niezwykle interesująco zapowiadają się aukcje. Wśród licytowanych przedmiotów prawdziwe perełki, m.in. koszulki z podpisami znanych sportowców Roberta Lewandowskiego, Kajetana Kajetanowicza, Marcina Gortata i Damiana Janikowskiego, a także kolacja z dziennikarka TVN Martą Kuligowską, która wraz z Filipem Chajzerem i Zbigniewem Kozłowskim poprowadzi aukcje. W koncercie wezmą udział Tomasz Steciuk, Nula Stankiewicz oraz lokalni twórcy: Karina Mrówka z zespołem, Bez Cienia Ciszy, Kolorofonia, Hamski Bruk, Paborowski, Tearaz i TU, HLA 4TRANSPLANT. Koncert zwieńczy występ doskonałej wokalistki Renaty Przemyk (ok. godz. 20), która także zgodziła się pomóc Karolinie. Nie bądźmy obojętni, każdy może pomóc.

Żeby pomóc Karolinie nie trzeba czekać do 19 sierpnia. Już dziś można wpłacać pieniądze  Informacje o Karolinie wraz z możliwością przelewów internetowych znajdują się na stronie https://www.kawalek-nieba.pl/karolina-marcinkowska/

Pomóc Karolinie można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: „1630 pomoc dla Karoliny Marcinkowskiej”Konstancin Gra Dla Karoliny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl