:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Konieczność prolongaty legitymacji szkolnych i studenckich

Komunikacja, Konieczność prolongaty legitymacji szkolnych studenckich - zdjęcie, fotografia

Legitymacje szkolne i przedszkolne obowiązujące w roku szkolnym 2017/2018 ważne są do 30 września 2018 r., natomiast legitymacje studenckie obowiązujące w roku akademickim 2017/2018 do 31 października 2018 r.

W związku z tym należy dokonać prolongaty (pieczęć/stempel szkoły/uczelni nadająca ważność dokumentom), tj. uaktualnienia dokumentów poświadczających uprawnienie do korzystania
z ulgowych przejazdów pociągami KM.

Zaświadczenia o przyjęciu na studia wydawane przez uczelnie nie uprawniają do korzystania z ulgowych przejazdów pociągami KM.

W przypadku ujawnienia – podczas kontroli biletów w pociągu KM – podróżnego
z niesprolongowanym dokumentem poświadczającym uprawnienia do przejazdu ulgowego, osoba ta traktowana jest jako podróżny bez ważnego dokumentu przejazdu i wówczas pobierana jest należność za przejazd (opłata taryfowa) i opłata dodatkowa.

Donata Nowakowska – rzecznik prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.Konieczność prolongaty legitymacji szkolnych i studenckich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl