:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Koncert wigilijny w Lesznowoli

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, wójt Gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik i przewodnicząca Rady Gminy Bożenna Korlak zaprosiły na spotkanie wigilijne zorganizowane w sali sportowej w Zespole Szkół w Łazach. Spotkanie rozpoczęło się kilkudziesięcio minutowym koncertem w wykonaniu Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Mariusza Kolinko, chóru ANIMATO pod kierunkiem Oliwii Kaczyńskiej i szkolnego chóru z Mysiadła pod kierunkiem Iwony Manisty-Kutryś. Takie koncerty w Lesznowoli to już tradycja. W innych gminach Powiatu Piaseczyńskiego tak uroczystego spotkania wigilijnego nie ma. Gratulujemy włodarzom Gminy Lesznowola za organizację i ucztę duchową takich koncertów przed świętami. Koncert wprowadza nas w okres świąteczny. Po koncercie wszyscy zaproszeni goście złożyli sobie życzenia, połamali się opłątkiem i usiedli do stołu z tradycyjnymi potrawami świątecznymi.

koncert wigilijny w lesznowoli, spotkanie opłatkowe, opłatek w gminie lesznowola - komentarze opinie

  • Olivia Kaczyńska - niezalogowany 2017-12-23 22:18:20

    Ładny reportaż. Szkoda tylko, że kolejny raz moje imię jest napisane z błędem (dodajmy, że kilkakrotnie powtórzonym...) :(

Dodajesz jako: Zaloguj się