:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Koncert Natalii Nykiel

Kiedy: 2018-06-09 , godzina: 20:00 | Gdzie: Konstancin-Jeziorna, Park Zdrojowy, amfiteatr

Koncerty, Koncert Natalii Nykiel - zdjęcie, fotografia

Gwiazdą Dni Konstancina będzie Natalia Nykiel, która wystąpi w amfiteatrze.

Gwiazdą tegorocznych Dni Konstancina będzie wokalista Natalia Nykiel, która w sobotę, 9 czerwca o godz. 20 zaśpiewa w amfiteatrze w parku Zdrojowym.

Popularność przyniósł jej udział w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Jej debiutancki album Lupus Electro, który ukazał się w 2014 roku, zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Natalia Nykiel zapełniła istniejącą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy rozdział polskiego electro popu. Utwory Bądź duży i Error stały się popularnymi przebojami i zapewniły Natalii miano muzycznej ikony sieci. Teledyski do jej utworów mają w internecie łącznie ponad 145 milionów wyświetleń. Wokalistka zaśpiewa nie tylko swoje najpopularniejsze utwory, lecz także kompozycje z najnowszej płyty Discordia nagranej w ubiegłym roku. Wstęp wolny.Koncert Natalii Nykiel komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl