:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Koncert Leśny: Niemen akustycznie. Magdalenka (23-07-2017)

Kiedy: 2017-07-23 , godzina: 18:00 | Gdzie: Magdalenka, Górki Piaskowe

Koncerty, Koncert Leśny Niemen akustycznie Magdalenka 2017) - zdjęcie, fotografia

23.07.2017 r. godz. 18.00 - Koncert leśny pt. "Niemen akustycznie" w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego na Górkach Piaskowych w Magdalence.

Recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje do tekstów najznakomitszych polskich poetów w akustycznych aranżacjach doskonale wpisują się w klimat leśnej sceneri. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Obok nas, […].

    Wykonanie:   Radosław Świderski - znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.   Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańskui w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki.

Koncert Leśny: Niemen akustycznie. Magdalenka (23-07-2017) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl