:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncert Haliny Kunickiej - To były piękne dni

Koncerty, Koncert Haliny Kunickiej były piękne - zdjęcie, fotografia

30 maja 2017 r. (wtorek) o godz. 19.00 odbędzie się koncert Haliny Kunickiej - To były piękne dni. Miejsce: Matecznik Mazowsze, ul. Świerkowa 2, Otrębusy.

Ponadczasowe piosenki, wzruszające doznania, muzyczna podróż z takimi przebojami jak: „To były piękne dni”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie, „Orkiestry dęte”, „Upływa szybko życie” „Czumbalalajka”, „Od nocy do nocy”.

Halina Kunicka, gwiazda polskiej piosenki, niezmiennie lubiana przez publiczność, na scenie oklaskiwana od lat. Śpiewa różnorodny repertuar zawsze jednak z typową dla siebie klasą. Wciąż zachwyca dojrzałą interpretacją, wrażliwą muzykalnością i kulturą muzyczną. Halina Kunicka za jedną z  największych zawodowych satysfakcji uważa „nieśmiertelność'', jaką dał jej Zbigniew Herbert w jednym ze swoich ostatnich wierszy.

W programie koncertu usłyszymy wylansowane przez Artystkę przeboje, klasyka przedwojennego kabaretu i rosyjskie romanse. Piosenki napisane specjalnie dla Artystki przez Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego czy Ernesta Brylla. W programie nie braknie także muzycznych niespodzianek i okazji do wspólnego śpiewu.

Podczas koncertu Artystce towarzyszyć będzie na fortepianie Czesław Majewski – pianista, kompozytor, aranżer, znany szerokiej publiczności jako Pan Czesio z „Kabaretu Olgi Lipińskiej” oraz z programu „Śpiewające fortepiany”.

Bilety do nabycia:
w kasie Matecznika tel. 22 208 82 00, e-mail:[email protected]
Bilety grupowe: tel. 794 759 447 [email protected]
Sprzedaż internetowa: www.kupbilecik.plwww.bilety24.pl
Bilety w cenie: 70,- 60,-Koncert Haliny Kunickiej - To były piękne dni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl