:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncert Chopinowski

Kiedy: 2018-11-11 , godzina: 16:00 | Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17

Tarczyńskie obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zakończymy muzycznym akcentem.

11 listopada o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury wystąpi pianista Piotr Latoszyński. Artysta wykona najsłynniejsze i najbardziej znane utwory Fryderyka Chopina. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Piotr Latoszyński urodził się w 1981 roku w Warszawie. Jest absolwentem Robert Schumann Hochschule w Duessledorfie w klasie Profesora Wiesława Piękosia, pod którego kierunkiem z wyróźnieniem ukończył prestiżowe podyplomowe studia pianistyczne Konzertexamen.
Piotr Latoszyński brał udział w licznych kursach mistrzowskich: w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Francji, w Polsce oraz w Niemczech. Na kursach tych kształcił się pod kierunkiem wybitnych pedagogów takich jak : Hiroko Nakamura, Arie Vardi, Rudolf Buchbinder, Kevin Kenner, Yves Henry, Yvonne Lee, Jerome Lowenthal.
Wielokrotnie brał też udział w festiwalach muzycznych, m. in. w: Międzynarodowym Festiwalu w Mariańskich Łaźniach, Festiwalu Chopinowskim w Nohant, w Ruhr Klavierfestival.
Ma za sobą występy na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych. Jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu im. F. Chopina w Warszawie oraz Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej w Łodzi w kategorii trio fortepianowe, jak również zwycięzcą Międzynarodowych Konkursów Pianistycznych: im. F. Chopina w Mariańskich Łaźniach oraz im. Miłosza Magina w Paryżu.

Koncert Chopinowski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl