:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Kolizja na ul.Kościuszki róg Nadarzyńskiej

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 stycznia około godziny 11.30 w Piasecznie na ul. Kościuszki róg Nadarzyńskiej. Młoda kobieta jadąca  fordem Ka chcąc przejechać przez ulicę Kościuszki w stronę Ronda Mazowieckiego wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym oplem ulicą Kościuszki. Odbiła się od opla i drugim bokiem uderzyła w stojący na ul. Nadarzyńskiej samochód dostawczy. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Ucierpiały tylko trzy pojazdy. W fordzie Ka podróżowało małe dziecko, jemu także nic się nie stało. Na wszelki wypadek wezwana została karetka pogotowia. Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi.  Kolizja spowodowała małe utrudnienia na ul Kościuszki, ale ulica zablokowana nie była.

Kolizja na ul.Kościuszki róg Nadarzyńskiej komentarze opinie

  • gość 2018-01-08 09:39:18

    Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres [email protected] W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam

Dodajesz jako: Zaloguj się