:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Kolekcjonował pamiątki z wojny

Kronika policyjna, Kolekcjonował pamiątki wojny - zdjęcie, fotografia

Skutecznie przeprowadzone działania przez piaseczyńskich kryminalnych doprowadziły do ustalenia 32-letniego mężczyzny, który oferował do sprzedaży przedmioty będące zabytkami. Policjanci zabezpieczyli kolekcję mężczyzny, w której znajdowały się pamiątki wojskowe z XIX wieku.

Kilka dni temu podczas prowadzonych działań w ramach operacji „PANDORA II”, kryminalni z Piaseczna wpadli na trop osoby, która na aukcjach internetowych oferowała do sprzedaży pamiątki wojskowe z XIX wieku. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania.

Wykonane czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia 32-letniego mężczyzny. W jego domu policjanci zabezpieczyli kolekcję zabytkowych przedmiotów wojskowych, w której znajdowały się między innymi: guziki wojskowe z XIX wieku, guzik napoleoński, guziki wojskowe z dwugłowym orłem, guziki z koroną otwartą i koroną zamkniętą, guzik wojskowy grenadierski z XIX wieku, monety oraz kule kartaczne z XIX wieku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kolekcjonowanie tego rodzaju pamiątek z wojny jest nielegalne.Kolekcjonował pamiątki z wojny komentarze opinie

  • gość 2017-12-04 22:19:19

    Ten artykuł pisał niedouczony dziennikarzyna. Brak słów. Elementarny brak wiedzy....

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl