:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Kolejny wniosek o odwołanie starosty Ołdakowskiego

Radni Powiatu, Kolejny wniosek odwołanie starosty Ołdakowskiego - zdjęcie, fotografia

W dniu 7 kwietnia br. po raz kolejny grupa radnych Powiatu Piaseczyńskiego złożyła wniosek o odwołanie starosty Wojciecha Ołdakowskiego. Jednocześnie wnioskuje do przewodniczącego Rady, Włodzimierza Rasińskiego o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu aby ten wniosek głosować. Poniżej przedstawiamy dokumenty związane z tym wnioskiem.Kolejny wniosek o odwołanie starosty Ołdakowskiego komentarze opinie

  • Frank underwood - niezalogowany 2018-04-17 20:58:19

    Myślę że zostanie po staremu ponieważ pierwszy jest uzależniony od małego z Konstancina który nim rządzi. A podobno obaj nie lubią Sergiusza który może przerwać sielanke. Niezły chaos ale szkoda że sergiusz dał się ograć takim zawodnikom i nie został starostą. Czekamy na nowe rozdanie.

  • nikt - niezalogowany 2018-04-17 23:21:34

    Po odejściu ze starostwa pani Paprockiej nie da się pracować w starostwie. Ona była bardzo ciepłą osobą, z resztą wszyscy ją miło wspominają i jeszcze do tego pracowitą. Na gorze zostały tylko typki wzajemnie uzależnione od siebie. Pani Kasiu bedziemy pamiętać o pani podczas wyborów. A pis nas zdradził w Piasecznie i sprzedał za stołki w egzotycznej koalicji. Może pani Karolina Piaseczna napisze coś o dużym i małym?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl