:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Kolejne osoby zatrzymane przez piaseczyńskich kryminalnych

Kronika policyjna, Kolejne osoby zatrzymane przez piaseczyńskich kryminalnych - zdjęcie, fotografia

Dzisiejszej nocy policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali dwóch młodych obywateli Ukrainy. Powodem interwencji był „styl” jazdy kierowcy renault. Okazało się, że zarówno 22- letni kierujący jak i 23- letni pasażer byli pod wpływem alkoholu, a w ich samochodzie ujawniono narkotyki.

Do policyjnej celi trafiło dwóch obywateli Ukrainy. A wszystko zaczęło się przed godziną pierwszą w nocy na ulicy Raszyńskiej w Piasecznie. Policjanci z wydziału kryminalnego podczas patrolu zwrócili uwagę na „styl” jazdy kierowcy renault. Miał on wyraźny problem z utrzymaniem pojazdu na właściwym pasie. Po zatrzymaniu policjanci od obu mężczyzn wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie wykazało, że 22- letni kierowca miał niemal dwa promile alkoholu w swoim organizmie.

Ponadto podczas przeszukania samochodu w podłokietniku policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany.

22 i 23- letni obywatele Ukrainy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi, natomiast ich pojazd został przeholowany na policyjny parking. Mężczyźni nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Kolejne osoby zatrzymane przez piaseczyńskich kryminalnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl