:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Klub Podróżnika - Jamajka

Kiedy: 2018-10-04 , godzina: 19:00 | Gdzie: Konstancin-Jeziorna ul. Mostowa 15

Podróże, Podróżnika Jamajka - zdjęcie, fotografia

Opowieść Andrzeja Bojańczyka o pięknej przyrodzie i uśmiechniętych ludziach, o krwawej historii, marihuanie i poszukiwaniu prawdziwych rastafarian.

W czwartek, 4 października o godz 19 Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem podróżnik, Andrzej Bojańczyk, mieszkaniec Konstancina-Jeziorny opowie o różnych obliczach Jamajki. „To najpiękniejsza wyspa, jaką dotąd widziało ludzkie oko” - tak o niej mawiał jej odkrywca, Krzysztof Kolumb. Rzeczywiście możemy zachwycać się cudownymi krajobrazami i bujną przyrodą. Jednak w tym karaibskim raju spotkamy też przemoc, biedę i wykluczenie. Opowieści o pięknej przyrodzie i uśmiechniętych ludziach, o krwawej historii, marihuanie i poszukiwaniu prawdziwych rastafarian będzie towarzyszył pokaz imponujących fotografii. Wstęp wolny.Klub Podróżnika - Jamajka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl