:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Jacek Gromek otrzymał Order Uśmiechu

Z ogromną przyjemnością informujemy, że 4 grudnia 2011 roku Jacek Gromek mieszkaniec niedalekich Falent, otrzymał Order Uśmiechu.

Order Uśmiechu wnioskowany i nadawany przez Dzieci.

Bardzo dziękuję Dzieciom - podopiecznym Fundacji Dzieciom ”Zdążyć z Pomocą” oraz Dzieciom z odległych stron Polski z Domów Dziecka, Rodzinnych Domów Dziecka, które są Filiami Fundacji za składanie wniosków na moje nazwisko do Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiech.

Dziękuję Wysokiej Kapitule za pozytywne rozpatrzenie tych wniosków i przyznanie tego zaszczytnego odznaczenia.

Dziękuję władzom Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, że od prawie 15-lat mogę pomagać i współpracować w realizacji programu „Zdążyć z Pomocą”- przekazując dary rzeczowe dla podopiecznych, pomagając w wyposażaniu gabinetów rehabilitacji i w wydawnictwach Fundacji.

„Zdążyć z Pomocą” do dzieci chorych i niepełnosprawnym, dzieci specjalnej troski to trudne zadanie, ale my dorośli wiemy że dzięki intensywnej rehabilitacji dzieci i miłości ,którą możemy im podarować powracają do zdrowia, mówią pierwsze słowa, stawiają pierwsze kroki.

Jestem dumny, że choć w niewielkim stopniu mogę przyczynić się do szczęścia i uśmiechu tych Dzieci.

Dlatego w tym szczególnym i bardzo radosnym dla mnie dniu życzę wszystkim tu zgromadzonym dzieciom i tym ,które musiały pozostać w domu szybkiego powrotu do zdrowia , aby uśmiech zawsze promieniował na ich buziach tak jak te promienie Słońca na ich zaszczytnym Odznaczeniu.

Jeszcze raz bardzo wszystkim Dziękuję. 

Jacek Gromek

Jacek Gromek otrzymał Order Uśmiechu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się