:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe, przelotne opady deszczu

Intelektualny sabotaż członka Zarządu Powiatu, Guta na ulicę Chyliczkowską.

Wszystko wskazuje na to, że pomysłodawcą wprowadzenia na ul. Chyliczkowskiej ruchu dwukierunkowego jest członek Zarządu Powiatu, Ksawery Gut wraz ze starostą Ołdakowskim, który to zatwierdził swoim podpisem.Jak powiedział członek Zarządu Powiatu znający się na wszystkim, jedynym powodem zmiany organizacji ruchu jest łatwiejszy dojazd do urzędu Starostwa. Z dokumentów wynika, że to oni występowali do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad o wprowadzenie ruchu dwukierunkowego, tym bardziej że to Starostwo jest właścicielem tej drogi. Od kilkudziesięciu lat jest to droga jednokierunkowa. Józef Zalewski obiecał zająć się tym tematem na najbliższej sesji Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Nie próbowali nawet przeprowadzić żadnych konsultacji społecznych, nie pytali mieszkańców co myślą na ten temat. Jest to ujęte w jednym z pism pomiędzy Starostwem, a Dyrekcją. Jest jeszcze czas na wstrzymanie tego intelektualnego sabotażu, jak to nazwała jedna z mieszkanek na spotkaniu. Trzeba tylko chcieć. Mamy nadzieję, że władze Starostwa pójdą po rozum do głowy i zmienią zdanie w tej sprawie. Jeśli nie, czeka nas komunikacyjny paraliż całego Piaseczna.

Organizatorem spotkania w sprawie planowanej zmiany organizacji ruchu na ul. Chyliczkowskiej był radny Artur Maicki oraz Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej "Młynarska 15" Artur Maicki od prawie roku podejmuje działania zmierzające do zablokowania wprowadzenia ruchu dwukierunkowego na ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Intelektualny sabotaż członka Zarządu Powiatu, Guta na ulicę Chyliczkowską. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się