:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Gramy dla Michałka

Sprawy lokalne, Gramy Michałka - zdjęcie, fotografia

24.08.208 r. godz. 16.30 na stadionie sportowym i na parkingu przy SP w Nowej Iwicznej odbędzie się Mecz charytatywny Samorząd vs. Mieszkańcy i piknik na rzecz małego Michałka z Nowej Woli.

Chłopiec urodził się z rzadką chorobą układu kostno-szkieletowego oraz wadą serca. Przed nieuleczalnym kalectwem mogą uchronić Michałka specjalistyczne operacje ortopedyczne oraz intensywna rehabilitacja. Chłopiec ma szansę na operację u wybitnych specjalistów z USA, którzy pod koniec sierpnia przyjadą do Warszawy. 

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji - dmuchańce i strefę zabaw dla dzieci, pokaz zumby, koncerty, loterie i licytacje. Będzie można wylicytować m.in. koszulki klubowe z autografami znanych sportowców, jazdę próbną samochodem marki Tesla, piękne obrazy, a nawet kolację z Wójt Gminy Lesznowola Marią Jolantą Batycką-Wąsik. 

Na scenie charytatywnie wystąpią m.in.: Iluzjonista Konrad Modzelewski, Big Band dla Frajdy, Kolorofonia, Sławek Kosiński i Aleksandra Błachno. Serdecznie zapraszamy do udziału! Gramy dla Michałka - włącz się do gry!

wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2052941035021348/

https://www.siepomaga.pl/dla-michalka

Gramy dla Michałka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl