:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie

Biegi, Festiwal Biegowy Piotra Nurowskiego Konstancinie - zdjęcie, fotografia

Już w ten weekend odbędzie się wielkie biegowe święto. Po raz czwarty Park Zdrojowy w Konstancinie – Jeziornie opanują biegacze z całej Polski. Wszystko to za sprawą Festiwalu Biegowego im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie – Jeziornie.

Organizatorzy przygotowali dwie atestowane przez PZLA trasy – na 5 i 10 km. Ponadto zmagania dla najmłodszych zawodników w dwóch grupach wiekowych: 5-8 lat oraz 9-13 lat. Oprócz biegowych zmagań na naszych gości czekają stresy relaksu, gastronomiczna oraz zabaw dla dzieci.

Wydarzenie uświetnią gwiazdy sportu, m.in. Krzysztof Diablo Włodarczyk oraz Robert Korzeniowski, którzy wezmą udział w biegowych zmaganiach, a także wielu aktorów znanych z kina i telewizji. Bieg w Konstancinie – Jeziornie zawsze przyciągał wielkie nazwiska. Naszymi gośćmi byli m.in. Urszula Dudziak, Adam Małysz, Karol Strasburger i wielu, wielu innych.

Impreza została objęta Patronatem Honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, Burmistrza Konstancina – Jeziorny Pana Kazimierza Jańczuka, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

 

Poniżej harmonogram wydarzenia:

8:00 - rozpoczęcie, przywitanie zawodników

8:30 - rozgrzewka przed 5 km

9:00 - 10:00 - bieg na 5 km

10:15 - rozgrzewka przed 10 km

10:30-12:00 - bieg na 10 km

11:00 - 12:00 - celebracja zwycięzców na 5 km

12:15-12:45 - biegi dla dzieci

13:00 - 15:00 - celebracja zwycięzców na 10 km

Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl