:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

DZIEŃ SINGLA W KINIE

Kiedy: 2018-02-16 , godzina: 19:00 | Gdzie: Konstanciński Dom Kultury

Obchodzisz Walentynki? – Tak, szerokim łukiem

Filmowa niespodzianka nie tylko dla zakochanych. Wyjątkowy seans dla wszystkich, którzy chcą walentynki spędzić inaczej, stronią od wszędobylskich serduszek oraz przesłodzonych komedii romantycznych. Dzień singla to nie do końca poważne święto. To alternatywa, która ma pokazać, że bycie w związku nie jest jedynym sposobem na spędzanie czasu. Obchody dla wszystkich, którzy mają dystans do otaczającego świata, czasem chcą zrobić coś na przekór i mają poczucie humoru. Warto sprawić sobie prezent i przyjść do kina na film, który nie ocieka romantyzmem. Przyjdźcie solo lub w towarzystwie znajomych.

Ze względu na licencje do wyświetlania filmów nie możemy promować wszystkich tytułów publicznie. Możemy jednak zdradzić, że podczas seansu zabierzemy wszystkich singli w wielką i piękną podróż po hedonistycznym i nostalgicznym Rzymie.

Informacje o tytule filmu pod numerem (22) 484 20 20 lub mailowo: [email protected]

Piątek, 16 lutego, godz. 19.00

Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15

wstęp wolny

DZIEŃ SINGLA W KINIE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl