:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Dzień Energii i Recyklingu 2017

Festiwal, Dzień Energii Recyklingu - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 25 czerwca 2017 r. w godzinach 12:00 – 16:00 na terenie rynku miejskiego w Piasecznie odbędzie się rodzinny piknik edukacyjny z okazji Dnia energii i recyklingu, organizowany przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

Podczas tegorocznego Dnia energii i recyklingu uczestnicy, dzięki udziałowi w plenerowych warsztatach i doświadczeniach wykorzystujących zarówno klasyczne metody eksperymentowania jak i nowoczesne urządzenia multimedialne, będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę w zakresie racjonalnego wykorzystania energii oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Wśród atrakcji pikniku znajdą się m.in. solarne nanoroboty, strefa eko-jubilera oraz samochody elektryczne.

W programie nie zapomniano również o najmłodszych dzieciach, które będą mogły rozładować swoją energię podczas zabaw na dmuchańcu i skakańcu, puszczania ogromnych baniek mydlanych czy wytężenia umysłów przy rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek. Zaplanowano również szereg działań scenicznych, m.in.: wywiady z ekspertami, pokazy specjalne, animacje i konkursy. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudzić. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

 Dzień Energii i Recyklingu 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Festiwal, Piaseczno - więcej informacji