:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Dzielnicowi odzyskali skradzionego forda

Kronika policyjna, Dzielnicowi odzyskali skradzionego forda - zdjęcie, fotografia

Dzięki zaangażowaniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, dzielnicowi z komisariatu w Górze Kalwarii odzyskali skradzionego forda transita. Pojazd był poszukiwany przez KMP w Kielcach. Odnalezione auto zostało zabezpieczone na parkingu, wkrótce wróci do właściciela.

Dane zawarte w policyjnych systemach pozwalają na zatrzymywanie przestępców, odzyskiwanie skradzionych samochodów oraz innych rzeczy niezależnie od miejsca zdarzenia. Szybka wymiana informacji pomiędzy jednostkami Policji pozwala na prowadzenie skutecznych działań. W ten właśnie sposób policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii trafili na ślad forda, poszukiwanego przez KMP w Kielcach .

Z informacji zdobytych przez funkcjonariuszy wynikało, że na terenie gminy znajduje się skradzione auto. Policjanci podjęli działania pozwalające na namierzenie pojazdu. Wczoraj, w miejscowości Moczydłów ujawnili poszukiwanego forda. Odnaleziony samochód został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, wkrótce wróci do właściciela.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Dzielnicowi odzyskali skradzionego forda komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl