:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C pochmurno z przejaśnieniami

CYPHER NWiC VOL. 5. Nowa Iwiczna

Kiedy: 2017-05-20 , godzina: 11:00 | Gdzie: skatepark Nowa Iwiczna

Kultura, CYPHER Iwiczna - zdjęcie, fotografia

20.05.2017 r. od. godz. 11.00 (do nocy) - CYPHER NWiC VOL. 5 Organizatorzy: NWiC i DJ Staszek pod patronatem GOK Lesznowola. Miejsce: Skatepark w Nowej Iwicznej. „Cypher Iwiczna” to cykliczne wydarzenie o charakterze hip-hopowym organizowane na skateparku w Nowej Iwicznej. Dawka każdego elementu kultury jest dostarczana przez cały dzień wypełniony jamem graffiti, pokazami tanecznymi, bitwami freestyle’owymi (Rap) oraz koncertami. Impreza organizowana jest z inicjatywy i przez młodych ludzi. Wydarzenie uzyskało nominację do prestiżowego konkursu Perły Mazowsza w edycji 2016.

@NWiC obchodzi swoją trzecią rocznicę, z tej okazji chcielibyśmy Was zaprosić na 5 edycje Jamu pod gołym niebem na skateparku w Nowej Iwicznej.

  - Graffiti Jam: Przewidujemy sporo miejsca do malowania. Podzielimy się puchami i i ściankami.     Zaproszeni Writers: - Unicats (Tempz + Ogryz42 + Nesh63) - Emas - Ader De Ripper % - Ktoś'832 - Moks -Freestyle Battle     Jak co roku odbędą się również bitwy freestylowe, które poprowadzą Rufin MC i DJ Staszek. Przeprowadzimy szybkie eliminacje do pojedynków. Wpisowe 5 zł.     - Koncerty Zen + Wron - Open Mic Wolne style jak zawsze - Chill Zone     Przewidujemy dla was w tym roku duzy namiot gwiazda, pod ktorym bedą leżaczki, strefa czilu tudzież uchroni Was przed upałem lub ulewą.   - Skejty wpadajcie na parczek do rozgrzania się przed letnim łamaniem kostek i dobrej zabawy przy muzyce od naszych Dj's. @Hobbeat_Dj   Blezz.Ya

CYPHER NWiC VOL. 5. Nowa Iwiczna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl