:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Bezpieczne wakacje 2018

Kronika policyjna, Bezpieczne wakacje - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Lesznowoli i Piaseczna spotkali się z dziećmi i młodzieżą, które wypoczywają na półkoloniach. Wizyta jest kolejnym edukacyjnym spotkaniem policjantów na terenie powiatu piaseczyńskiego w ramach działań "Bezpieczne Wakacje 2018".

W godzinach przedpołudniowych mł. asp. Grzegorz Kupisz, asp. Jarosław Jamrozik, asp. sztab. Marcin Pasowski oraz nadkom. Jarosław Sawicki, na terenie Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Lesznowoli, spotkali się z uczestnikami półkolonii zorganizowanych przez stowarzyszenie „Dobra Wola”. A wszystko w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo” - bezpieczne wakacje 2018.

Mundurowi rozmawiali z podopiecznymi stowarzyszenia na temat m.in. bezpiecznych zachowań. Półkolonie corocznie są organizowane dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, która swój czas spędza  aktywnie pod opieką terapeutów, wychowawców oraz wolontariuszy. Nasza wizyta spotkała się z nieukrywaną życzliwością i entuzjazmem.

Uczestnicy półkolonii mieli okazję do zapoznania się z policyjnymi radiowozami i sprzętem, z czego chętnie korzystali.

Organizatorom letniego wypoczynku młodzieży w Lesznowoli dziękujemy za zaproszenie!

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Bezpieczne wakacje 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl