:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Areszt dla kierowcy podejrzewanego o rozbój

Kronika policyjna, Areszt kierowcy podejrzewanego rozbój - zdjęcie, fotografia

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w czasie kontroli drogowej wytypowanego pojazdu zatrzymali 33- letniego kierowcę ciężarówki. Jest on podejrzewany o dokonanie rozboju. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Przed trzema dniami w Górze Kalwarii młody mężczyzna wyszedł z domu wraz z podręczną teczką i udał się do pracy. Gdy szedł w kierunku swojego samochodu, podbiegł do niego nieznany mu mężczyzna i brutalnie zaatakował. Poszkodowany otrzymał ciosy również w głowę. Napastnik wyrwał mu teczkę i zbiegł.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii natychmiast rozpoczęli w tej sprawie czynności wyjaśniające. A o swoich spostrzeżeniach poinformowali funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy dzięki poprowadzonym działaniom operacyjnym na ul. Piaseczyńskiej zatrzymali do kontroli ciężarowe volvo, za kierownicą którego siedział poszukiwany właśnie do tej sprawy mężczyzna.

33- latek trafił do policyjnej celi. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy, policjanci z Góry Kalwarii przekazali do prokuratora wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychyli się do złożonego wniosku, a zatrzymany najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Areszt dla kierowcy podejrzewanego o rozbój komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl