:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe, przelotne opady deszczu

Areszt dla 59-letniego mężczyzny

Kronika policyjna, Areszt letniego mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Piaseczna i Prażmowa zatrzymali 59- letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną. Mimo wcześniejszego zakazu zbliżania się, mężczyzna zakaz złamał, a żonę dusił, szarpał za włosy i groził śmiercią. Policjanci wobec mężczyzny złożyli wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu. Do wniosku sąd przychylił się i jeszcze dziś mężczyzna na najbliższe trzy miesiące trafi do aresztu.

Funkcjonariusze policji kilkukrotnie interweniowali w mieszkaniu 59- latka. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna wszczynał awantury i wykazywał agresję wobec swojej małżonki. Kobieta była przez niego wyzywana, szarpana i popychana. Policjanci w rodzinie tej założyli tzw. Niebieską Kartę. Jednak najprawdopodobniej nie wpłynęło to na zmianę zachowania wobec małżonki. Kolejna podobna awantura miała miejsce w połowie września. Wówczas mężczyzna został zatrzymany, co skończyło się dla niego policyjnym dozorem oraz sądowym nakazem opuszczenia mieszkania i zakazem zbliżania się do małżonki.

Niestety 59- latek nie zastosował się i ponownie dwa dni temu wywołał w domu awanturę. Z zebranych informacji wynika, że między innymi ciągnął kobietę za włosy po podłodze i groził jej śmiercią. Ponownie został on zatrzymany, a dziś policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego złożyli do prokuratury wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Na wczorajszym posiedzeniu sąd przychylił się do złożonego wniosku i jeszcze dziś mężczyzna na najbliższe trzy miesiące trafi do aresztu.

Areszt dla 59-letniego mężczyzny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl