:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

90-lecie OSP Mroków (16-06-2018)

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 14:00 | Gdzie: OSP w Mrokowie, ul. Marii Świątkiewicz 2

Koncerty, lecie Mroków	(16 2018) - zdjęcie, fotografia

16.06.2018 r. godz. 14.00 - 90-lecie OSP Mroków. Gwiazda wieczoru - zespół MASTERS, Miejsce: teren OSP w Mrokowie, ul. Marii Świątkiewicz 2

ZESPÓŁ MASTERS

Zespół Masters powstał w 2008 roku w Zambrowie – tak, tak na scenie polskiej muzyki disco obecny jest już blisko 8 lat! W tym czasie Paweł Jasionowski, lider oraz wokalista grupy, wypracował własny i rozpoznawalny styl.

Piosenki „Żono Moja”„Bella”„Serce do koperty”„Schody do nieba”„Szukam dziewczyny”„Kiedy gwiazdy gasną”„Jeden uśmiech jej” oraz „Mazureczka”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Obok Pawła Jasionowskiego, na scenie występuje Paweł Janas – Mistrz Świata w grze na akordeonie cyfrowym Rolanda. On też jako pierwszy akordeonista w historii wystąpił jako solista z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie. Dodatkowo koncerty uświetnia odnosząca sukcesy w programach typu talent show formacja taneczna.

Pierwszym wielkim hitem zespołu okazał się utwór „Żono moja”, którego liczba wyświetleń na YouTubie sięga 55 milionów! Przebój ten zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie!

Od początków powstania Zespół Masters wydaje płyty ze swoimi największymi przebojami. Album „Viva Polonia!” wydany w 2012 roku zyskał status platynowej płyty! Ze sklepowych półek znikał w mgnieniu oka – 35 tys. sprzedanych egzemplarzy w niecałe 1,5 roku!

Teraz Zespół Masters koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Powiemy nawet więcej! Coraz częściej wyjeżdża na koncerty za granicę – wielokrotnie odwiedzał już takie kraje jak USA, Niemcy, Anglię, Irlandię, Belgię, Litwę i Ukrainę. Grał też w Szwajcarii i Holandii.

źródło: http://mastersmusic.pl/

Miejsce zdarzenia mapa Piaseczno


90-lecie OSP Mroków (16-06-2018) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl