:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

3. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

Biegi, Konstanciński Piotra Nurowskiego - zdjęcie, fotografia

W imieniu Organizatorów i pomysłodawców Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego chciałbym serdecznie zaprosić Przedstawicieli Państwa Redakcji do wzięcia udziału w wydarzeniu poświęconemu wspaniałemu człowiekowi, wieloletniemu działaczowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Prezesowi PKOl oraz Prezesowi PZLA, Panu Piotrowi Nurowskiemu.

Zapraszam do odwiedzenia Miasteczka Biegacza wraz z rodziną i przyjaciółmi, do kibicowania oraz do aktywnego startu, zarówno w biegu dla dorosłych na 10 km, na trasie atestowanej przez PZLA, jak i w towarzystwie swoich pociech w biegu dla dzieci na 350 metrów. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego to całodniowe wydarzenie sportowo-rodzinne, które odbędzie się już 25 czerwca br. w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

 

Rolę Pilota Biegu pełni legendarny polski sprinter Marian Woronin, którego rekord polski na 100 metrów od 33 lat nadal nie jest pobity. W gronie Ambasadorów znajduje się najszybszy na świecie biegacz Wings for Life Bartosz Olszewski, który w gorący czerwcowy poranek postara się złamać 33 minuty w biegu na 10 km. W wydarzeniu biorą udział znani Sportowcy oraz Przedstawiciele Kultury, wśród nich są: Paweł Skrzecz, Karol Strasburger, Andrzej Supron, Norbert „Noras” Dąbrowski, Krzysztof Kosedowski, Paulina Gałązka, Michał Czernecki i wielu, wielu innych. Obecnie na liście startowej jest blisko 800 zawodników, limit wynosi 990.

3. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Biegi, Konstancin-Jeziorna - więcej informacji