:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C pochmurno z przejaśnieniami

18- latek trafił do policyjnej celi

Kronika policyjna, latek trafił policyjnej - zdjęcie, fotografia

Podczas wieczornej służby policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 18- latka, który na widok radiowozu odrzucił portfel z zawartością kilku tabletek ekstazy. Policjanci na tym jednak nie poprzestali, bowiem w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków. Łącznie ujawniono 46 tabletek ekstazy, porcję amfetaminy i niemal 15 gramów niezbadanej jeszcze substancji.

Podczas patrolu funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie, zwrócili uwagę na doskonale im znanego 18- latka. Tym razem na widok policyjnego radiowozu młody mężczyzna odrzucił portfel, co jednak nie uszło uwadze mundurowych.

W portfelu znajdowało się kilka tebletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany, a policjanci kontynuowali swoje dalsze czynności w jego miejscu zamieszkania.
Tu w jednym z zamkniętych pomieszczeń w ręce policjantów wpadły kolejne zabronione substancje.

Łącznie zabezpieczono 46 tabletek ekstazy, pół gramową porcję amfetaminy oraz niemal 15 gramów substancji, której skład wymaga obecnie przeprowadzenia badań labolatoryjnych.

Dziś 18- latek usłyszy zarzuty, jednak sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.18- latek trafił do policyjnej celi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl